Návrhy a otázky

Táto stránka nemá za úlohu nahrádzať zákon o rybárstve, jeho vykonávaciu vyhlášku ani rybolovné poriadky. Prosíme Vás teda, aby ste sa nepýtali otázky, na ktoré odpovede poľahky nájdete v uvedených dokumentoch. Nie je možné odpovedať na všetky otázky! Za pochopenie ďakujeme.

Pridať nové
Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Návrhy a otázky

Aktuálne sa zobrazujú návrhy a otázky za rok 2013. Ak hladáte otázku staršieho data, použite tento odkaz: Archív.

Datum
2015-07-09
Otázka
Dobrý deň, tento rok som sa rozhodol nekúpiť si povolenie...kúpiť si ho chcem až na budúci rok. Ak ho budem kupovať až na budúci rok, budem musieť platiť nejaké poplatky za to,že som si ho tento rok nekupil alebo budem musieť byť aj znova školený?
Odpoveď
Dobrý deň! Ak ste si tento rok do 31.3.2015 neuhradili členský poplatok za rok 2015, tak v tejto chvíli už nie ste členom SRZ a tým pádom ani MsO SRZ Košice !!! Ak je tomu tak, tak sa na Vás hľadí ako na nového člena so všetkými poplatkami, ktoré uhrádza nový člen pri vstupe do SRZ! Čiže, aj keby ste sa zajtra rozhodli, že si povolenku na rok 2015 chcete zobrať, tzv. zápisné vo výške 55,- Eur by Vás, žiaľ, neminulo. Petrov zdar
Datum
2015-04-16
Otázka
Dobrý deň prajem,mohol by prosím administrátor tejto stránky pridať mapy s presným určením rybárskych revírov SRZ Košice a SRZ a rozlíšiť ich farebne? Vznikli nové revíry a zmenili sa statusy revírov,pričom by bolo potrebné to vyznačiť tak,aby to bolo prehľadné a každému jasné. Vopred ďakujem, Koščák.
Odpoveď
Dobrý deň, pán Koščák! ....... vzhľadom na to, že ste jediný, kto dal takúto pripomienku a aj napriek jednoznačnej definícii revírov v miestnom rybárskom poriadku platnom na rok 2015 v tom nemá jasno, ak máte potrebu aj takto revíry farebne sprehľadniť, privítame Vašu aktivitu a výsledok Vašej práce radi umiestnime na stránku. Administrátor je iba radovým členom MsO SRZ Košice a tiež chodí do práce a tiež pozná hodnotu svojho času.
Datum
2015-04-13
Otázka
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či budú zverejnené termíny zarybňovania na revíroch obhospodarovaných košickým rybárskym zväzom a ak áno, na akej stránke prípadne v akej sekcii to nájdem. Za odpoved ďakujem.
Odpoveď
Dobrý deň! Z objektívnych dôvodov nie je možné takýto harmonogram vypracovať. Dôvodom je to, že s rybami to nie je tak, ako napr. s tehlami. Dnes objednám, dohodnem cenu a termín dodania a hotovo. Naši hospodári spolu s tajomníkom sa dnes musia správať trhovo a obchod s rybami je dnes aj o flexibilite, teda schopnosti reagovať na aktuálnu ponuku na trhu. Ak maďarský dodávateľ zlovuje svoje rybníky a popri kaproch zloví často aj nejakého zubáča, tak ten musí ísť na obchod ako prvý, pretože je na manipuláciu a transport veľmi citlivý. Takto často dostaneme ponuku za zaujímavú cenu, ale je potrebné rozhodnúť sa v minúte a mimo nejakého harmonogramu zarybňovania. Podobne je to aj so štukou. Kapor je trochu jednoduchšia záležitosť, ale toľko krát sa stalo, že sme museli časovo improvizovať oproti pôvodnému plánu z dôvodu zlého počasia či u nás, alebo u dodávateľa. Stačí silnejší dážď a už sa na väčšinu revírov s ťažkými autami nedostanete. Nechcem sa tu vyhovárať, ale táto otázka je neprávom spájaná s nejakými manipuláciami, ale je potrebné si uvedomiť, že každú dodávku rýb si naši poverení ľudia preberú u dodávateľa OSOBNE a OSOBNE zodpovedajú za podpísanie dodacieho listu. Na revíroch si rybu prevezmú príslušní hospodári a spolu s povolanými členmi rybu na revíroch umiestňujú. Vždy je pri tom dostatočné množstvo ľudí, aby sa predišlo akýmkoľvek podozreniam. Ak bude nejaká dodávka rýb dohodnutá na termín, radi to zverejníme.
Datum
2015-03-04
Otázka
Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, či budú zarybňované pstruhom pred zahájením aj nové pstruhové revíry, popr. či bude zverejnená informácia o spôsobe zarybňovania pstruhových revíroch v r. 2015. ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Dobrý deň! samozrejme budeme zarybňovať aj nové pstruhové revíry, je to dokonca našou povinnosťou zabezpečiť tzv. minimálne zarybnenie. Začneme pravdepodobne novým revírom na jazere, pretože je ľahko ustrážiteľné pred nedočkavcami. Ostatné revíry podľa rozhodnutia hospodárov. Môžem Vás však informovať, že máme už pripravenú rybu z nášho rybo-chovného zariadenia v Čučme a je sa na čo tešiť. Zbytok je kontrahovaných s Slovrybe. O časovaní zarybňovania je priskoro hovoriť, pretože ešte nemáme timing vo vlastných rukách ( ešte nemáme vlastné auto na prevoz rýb ), a preto sme v tejto veci trochu limitovaní. Určite múdrejší budeme začiatkom apríla. Ak budeme mať isté termíny, bude to uverejnené na tejto stránke v dostatočnom predstihu. s pozdravom Petrov zdar
Datum
2015-02-28
Otázka
dobri den chcel bisom sa opitaT kebi som chcel bit rybarska stras co je k tomu treba dik
Odpoveď
.......... aj takýchto máme medzi sebou.
Datum
2015-02-21
Otázka
dobri den chcem sa opitat ze bude decki pretek na anicke a co znamena ze len pree neregistrovaních hracov a kde sa treba zaregistrovat a Zahájovaci feeder pretek – 1.5.2015 na košickom Jazere to bude pre deti ?? Bidovská rybka – 30.5.2015 - detské preteky na VN Bidovce atoto je kaprova sutaz ? aeste bude sutaz v cani na starom jazere a to bude feeder??
Odpoveď
Dobrý deň! Po zaslaní Vášho ID čísla ( štvormiestne číslo ) a adresy bydliska uvedenej v členskom preukaze a Vám bude obratom zaslaná odpoveď na Vašu otázku. s pozdravom administrátor
Datum
2015-02-16
Otázka
dobri den chcem sa spitat ze preco je v ribarskom poriatku v kaprovich revviroch napisane prstuhove mieri a ci moze clen ktori plati k miesnu chitat na ruzine
Odpoveď
Dobrý deň! člen s košickým miestnym kaprovým povolením na VN Ružín loviť nemôže. VN Ružín je zväzovým revírom. Na miestne kaprové povolenie však môže loviť od 1.1.2015 na VVN Ružín ( vyrovnávačka )
Datum
2015-02-16
Otázka
dobri den chcem sa spitat ze preco je v ribarskom poriatku v kaprovich revviroch napisane prstuhove mieri
Odpoveď
Dobrý deň! posledné slovo pre vytlačenie miestneho rybárskeho poriadku má ichtyológ pre Východné Slovensko, ktorý schválil takéto znenie poriadku pre rok 2015 aj s týmito úsmevnými doplnkami. Podstatou je, že znenie nášho miestneho poriadku musí byť identické s poriadkom, ktorý dostávajú majitelia osobitých a podobných povolení v Bratislave a v ktorých je to zverejnené tiež takto. Na dôvažok: na VN Bidovce je po vyhodnotení odovzdaných prehľadoch o úlovkoch evidovaných 25 ks pstruha potočného ulovených v roku 2014 !!!
Datum
2015-02-10
Otázka
Môžete mi odpovedať, prečo a podľa čoho platí cezpoľný rybár pri kúpe ročného povolenia na rybolov na Vaše pstruhové revíry poplatok za zarybnenie vo výške 30 €? V minulosti sa príplatok neplatil vôbec, neskôr to bolo 35 € a teraz 30 €.
Odpoveď
Dobrý deň! Odpoveď je jednoduchá. Lososové revíry našej organizácie boli donedávna takmer prázdne. V posledných dvoch rokoch boli použité nemalé finančné prostriedky na obnovu ichtyofauny v týchto vodách a to výlučne z prostriedkov vyzbieraných od našich členov. A kupovali sa nie len lovné ( konzumné ) veľkosti, ale aj PP1, ktoré dorastú túto resp. nasledujúcu sezónu. K tomu je potrebné pripočítať náklady na zlovovanie a opätovné zarybňovanie chovných revírov, náklady na hájenie revírov a výkon rybárskej stráže, náklady na pasívnu a aktívnu ochranu pred kormoránmi a iné. Preto zakúpiť si povolenku za 40 Eur a prísť "na hotove", pri troche súdnosti mi určite dáte za pravdu. Na dôvažok len: Pstruha dúhoveho nakupujeme za 3,50 Eur / kg a potočného v cene niekde okolo 10 Eur / kg. Lipeň niekde cca 14 Eur / kg. ( ak sa Vám podarí ho niekde kontrahovať !!! ) Hospodárska hodnota hornádskych lipňov je nevyčísliteľná, pretože v súčasnej dobe je ho tak málo, že prosíme našich členov, aby túto rybu púšťali späť. Cudzí majú v tomto prípade často iný prístup. Takže na záver: vážime si každého, kto si chce prísť zaloviť na naše revíry, ale zlé skúsenosti a sedliacke počty nám velia podmienky trochu pritvrdiť.
Datum
2015-02-03
Otázka
dobry den chcel by som sa opytat ze ak som bol cca pred 7 rokmi rybarom a chcel by som zbnovu zacat chytat tak ake su poziadavky prosim som s ke dakujem za odp[oved
Odpoveď
Vzhľadom na nezaplatenie členského príspevku za predchádzajúce obdobie ste stratili status člena SRZ, preto sa na Vás bude vzťahovať aj zaplatenie zápisného ( 55,- Eur !). Jedinou výhodou bývalého členstva je to, že sa nemusíte zúčastniť školenia a skúšok pre nových členov. Pre úplnosť, nových členov prijímame až po 1.4.2015 ! Ak máte starý členský preukaz, doneste si ho, ak nie, tak si doneste fotografiu cca 3.5 x 2,5 cm.
Datum
2015-01-14
Otázka
Dobry den. Ak urobite s VVN Ruzin kaprovy revir, ocenil by som ak by sa tato skutocnost prejavila aj v nizsej cene povolenky. Ak vam pstruhove reviry nepokryvaju naklady tak ich zruste. Urobte len kaprove reviry na ktorych upravite nahor cenu povolenky. Dakujem za odpoved
Odpoveď
Dobrý deň! VVN Ružín bol vyňatý z lososovitých revírov, ale lososový Hornád č. 2 sa predĺžil až po sokolskú lávku na Družstevnou. Dôvodom zrušenia VVN Ružín bol jej nepredvídateľný hydrologický režim, veľká vzdialenosť od Košíc a hlavne sa tam začali sústreďovať rybári, ktorí používali na lov pstruhov hraničné spôsoby lovu ( kŕmenie granulami a následne za zbirolinom poťahované cesto !!! ). Ako náhradu za VVN Ružín sme zriadili pstruhový revír priamo v Košiciach na prietočnej časti jazera, aby si na svoje prišli aj rybári, ktorí nemajú možnosť transportu na Bukovec resp. Hornád č.2 nad Kysak. Nie je to vôbec o peniazoch za pstruhové povolenia ! Nikde nie je napísané alebo ináč nariadené, že lososové revíry sa majú zarybňovať iba z peňazí z príslušných povolení !!! Toto si je potrebné uvedomiť. Na záver: ceny za jednotlivé povolenia neurčuje košický výbor, ale sú stanovené Radou SRZ plošne pre celé Slovensko !
Datum
2015-01-12
Otázka
dobry den chcem sa opytat ohladom prestupu do vasej organizacie ci by to bolo realne a ak ano na koho sa mam obratit.Zatial som v gelnickej organizacii ale zijem v kavecanoch je mi to neprakticke dakujem
Odpoveď
Postup je nasledovný: v gelnickej organizácii si vyžiadajte výstupnú pečiatku do členského preukazu a potom môžete zavolať aj mne. Fečko - 0905 932 380 alebo mail: vedenie@srz-kosice.sk V Košiciach Vám po 31.3.2014 pridelíme ID číslo, čím Vás zaradíme do našej databázy a Vy si následne môžete zakúpiť ľubovoľné povolenie.
Datum
2015-01-06
Otázka
Dobrý deň, chcem sa informovať čí revir, jazero Izra patri uš pod Košice alebo ostava po starom. ďakujem
Odpoveď
Jazero Izra bolo vyňaté zo zväzových revírov a od roku 2015 je to košická miestna kaprová voda.
Datum
2014-05-07
Otázka
Dobry den. Chcel by som sa informovat ohladom lovu, privlace na rieke Hornad. dostala sa ku mne informacia ze momentalne nieje dovolene vlacenie na Hornade ani v hranicnej zone. Viete mi povedat nakolko je tato informacia pravdiva ? Kde sa to uvadza a je aj mapa v hranicneho Hornadu ? Dakujem Peter
Odpoveď
Lov na hraničnom toku Hornádu 4-0630-1-1: viď stranu 8. Miestneho rybárskeho poriadku. Lov na rybku a prívlač povolený od 1.4 - 31.1. nasledujúceho roku......... ospravedlňujem sa za nesprávnu predchádzajúcu odpoveď
Datum
2014-04-15
Otázka
Dobry den, mam dotaz, ci a kedy sa budu sadit pstruhy na Hornad c.1 (631). Jozef
Odpoveď
Hornád č. 1 je kaprový revír ! zo zákona nevyplýva povinnosť zarybniť ho lososovitou rybou. Finančný podiel z pstruhových povolení v našej MsO je relatívne malý a tak-tak pokrýva náklady na zarybnenie pstruhových revírov v našej MsO. Kaprári zase nechcú o zarybňovaní pstruhových revírov z peňazí z kaprových povolení ani počuť, prečo by mali " pstruhári " dotovať kaprové revíry. Ale jedným dychom je nutné poznamenať, že žiadna interná norma ani nijaký predpis v SRZ nehovorí, že kaprové revíry sa majú zarybňovať z podielu kaprových povolení a pstruhové z podielu pstruhových povolení. Je to spoločný balík, z ktorého sa revíry zarybňujú na základe iných kritérií a potrieb.
Datum
2014-04-10
Otázka
Dobrý deň prečo sa zarybňovanie pstruhom rozdelilo v nepomere ku rozlohám jednotlivých revírov??? VVN Ružín-60ha= 300 kg, Hornád 700kg a Bukovec-30ha= 1000kg. Na základe čoho relevantného rozdelujete množstvá rýb pri zarybnení??? Bukovec má o polovicu menšiu rozlohu ako VVN Ružín a zarybňuje sa neporovnateľne viac. V roku 2013 sa VVN Ružín tak isto zarybňovalo omnoho menej v porovnaní s ostatnými väčšími pstruhovými revírmi. Ako k tomu prídu rybári, ktorí pstruhovú povolenku berú kvôli VVN Ružín??? Ak stále VVN Ružín patrí medzi pstruhové revíry nebolo by spravodlivé zarybňovať ho minimálne rovnako ako ostatné vody??? A to nehovorím o neporovnatelne väčšej atraktivite VVN Ružín oproti Bukovci a o možnosti chytať na VVN Ružín bez akýchkoľvek problémov aj počas letných mesiacov, čo sa o Bukovci povedať nedá. Myslím si, že je čas aby niekto z vedenia konečne povedal ľuďom čo zamýšľate s VVN Ružín a aby sa otom začalo konečne hovoriť a nie ako doteras si vedenie robí s revírmi svojvoľne čo chce!!! Dúfam že sa nájde niekto kompetentný z vädenia a odpovie.
Odpoveď
Dobrý deň! Zarybňovanie revírov je v kompetencii hospodárov a tí dali tento návrh a takto sa pri samotnom zarybňovaní postupovalo. VVN Ružín je zdanlivo atraktívny pstruhový revír, ale navštevovaný je len prvé dni po zarybnení. Pre klasického prívlačiara resp. muškára je Hornád č.2 ďaleko atraktívnejší ako VVN Ružín. O prevládajúcich spôsoboch lovu na VVN Ružín radšej pomlčím, pretože nemajú s lovom na lososovitých revíroch nič spoločné ( aj keď ich zákon nezakazuje ) . Je to najvzdialenejším revírom a pre bežných košických rybárov bez auta takmer nedostupný. Ďalším faktorom je hydrologická nestabilita. Bežne sa stáva, že behom pár dní tečie nádržou iba potôčik a my do tohto procesu nemáme žiadnu možnosť zasahovať. Jedinou útechou nám môže byť to, že ryby skončia v Hornáde 2, ( ak ich turbíny nezahubia ). A v neposlednom rade je to pytliactvo. A na záver ešte informácia, že na konferencii sa rozhodlo o požiadaní príslušných inštitúcii o vyňatie tohto revíru z pstruhového revíru a jeho zmenu na kaprový. A tak je vysoko pravdepodobné, že tomu tak od 1.1.2015 aj bude. A na záver: o tom, čo sa z jednotlivými revírmi bude diať, rozhoduje jedine Mestská konferencia a Výbor ( nie vedenie ! ) len plní jej uznesenia. Zarybňovanie je vo výhradnej kompetencii hospodárov, pričom nikde nie je napísané, že rozloha revíru je určujúcim pomerným kritériom pri stanovovaní množstiev vysadených rýb. Asi som Vás nepotešil, ale VVN Ružín ako kaprový revír bude prinášať ďaleko viac radosti rybárom hlavne na jeseň, keď sa bude loviť kapor a hlavne zubáč, ktorý je tam slušne zastúpený.
Datum
2014-04-03
Otázka
Som clenom srz Sered, ale chcel by som si zakupit miestnu povolenku aj vo vasej organizacii. Je to mozne este v aprili? A dalsia otazka je, ci by tuto povolenku mohol zakupit za mna moj brat, ktory je clenom srz KE. dakujem za odpoved. P.S.: Velmi sa mi paci spracovanie vasej stranky, fakt profi styl. S pozdravom Vlado.
Odpoveď
Povolenku si môžete kúpiť hoci kedy, ale pre " inostrancov" je tu povinnosť si k povolenke zaplatiť a tzv. fond na zarybňovanie, čo je u nás 33 Eur ! ..... takže je to potrebné zvážiť. Ak príde Váš brat s Vašou povolenkou vystavenou vo Vašej organizácii a Vy budete akceptovať naše podmienky, tak mu po zaplatení poštovej poukážky na príslušnú sumu vlepíme našu nálepku a dáme našu pečiatku a máte k dispozícii naše revíry v rozsahu povolenia. k stránke - ďakujeme za referenciu
Datum
2014-02-18
Otázka
Dobrý deň.Rád by som sa dozvedel prečo Mo srz Košice(údajne)odstúpila tohto roku od hosťovacích povolení pre členov z iných organizácii.Tým pádom ani ja nemám nárok na hosťovaciu povolenku v Mo srz Moldava nad Bodvou,čo ma dosť mrzí.Neuvažuje nové vedenie o prípadnej zmene?(Reakcia na moju žiadosť zo dňa 17.2.2014 v Mo srz Moldava.)Ďakujem za odpovedˇ.Hiszem
Odpoveď
Dobrý deň! Ak sa jedná o tzv. bezplatné povolenia, ktoré si organizácie vymieňali na začiatku roka, tak je to skutočne tak, že sme to absolútne zrušili. Nie je mysliteľné, aby väčšinová časť členov riadne platila za povolenky a iná, mimochodom nijako neevidovaná časť členov, si užívala túto výhodu zadarmo. Ak chce na našich revíroch loviť člen z inej organizácie, máme v ponuke celú radu hosťovacích povolení.
Datum
2014-01-16
Otázka
Chcel by som sa opytat aky rezim plati pre strkovisko krasna pre rok 2014 ..(Chyt a pust )?
Odpoveď
Režim na štrkovisku Krásna sa nemení. Ostáva "chyť a pusť"
Datum
2014-01-16
Otázka
Dobrý deň, chýba mi na stránke prehľad obcí a ulíc zaradených do jednotlivých obvodných organizácií. Je možné zverejnenie, na starej stránke to bolo. Ďakujem
Odpoveď
Do konca januára to na stránku doplníme.
Datum
2014-01-15
Otázka
Dobry den, vidim, ze zvyk nereagovat na otazky ostal aj novému vedeniu. Nebudem znovu opakovat predosle otazky, ale tentokrat chcem odpoved, kde na webovej stranke organizacie su terminy clenskych schodzi. M. Harcar
Odpoveď
Možno by to chcelo trochu trpezlivosti pri prezeraní stránky! Termíny schôdzi sú uverejnené od 5.12.2013 v oznamoch, ale je potrebné si pri rolovaní oznamov kliknúť v pravo dole na "ďalšia strana" a dostanete sa do starších oznamov. Ale pre aktuálnosť termíny doplníme aj na hlavnú stranu.
Datum
2014-01-12
Otázka
Dobry den chcem zacat chytat ryby ako mam postupovat
Odpoveď
1. podať si žiadosť o prijatie za člena MsO SRZ Košice. 2. po vypísaní termínov školení nových členov ( zverejníme ich aj na tejto stránke aj na nástenke v Rybárskom dome ) sa na niektorý z nich prihlásiť a úspešne ho absolvovať - úspešne absolvovať záverečný test 3. následne Vaše členstvo musí schváliť Výbor MsO SRZ Košice 4. po schválení členstva Výborom Vám bude vystavený členský preukaz a Vy si môžete následne zakúpiť povolenie na rybolov Poznámka: termíny školení nových členov budu stanovené tak, aby noví členovia stihli začiatok pstruhovej sezóny 16.4.2014. V súčasnej dobe sa na termínoch a zaškoľovaní školiacich pracuje. Žiadosť zasielajte na: Výbor MsO SRZ Košice, Vodná 1, 040 01 Košice ( stačí aj elektronickou formou na mail: vedenie@srz-kosice.sk )
Datum
2014-01-08
Otázka
Dobrý deň. Kde nájdem dátum (rybárskeho školenia) ďakujem.
Odpoveď
Termíny školení zverejníme v dohľadnej dobe na tejto stránke a na nástenke v rybárskom dome na Vodnej.
Datum
2014-01-05
Otázka
krajnak http://srz 7. Členské známky pre základné organizácie SRZ dodáva, na základe ich písomnej objednávky doručenej do 15.septembra príslušného roka pre nasledujúci rok Sekretariát Rady SRZ(ďalej len Sekretariát. MOHOL BY MI TU NIEKTO NPISAT DATUM DORUCENIA PISOMNEJ OBJEDNAVKY NA RADU SRZ ZILINA ??
Odpoveď
2.10.2013 o 9.16 sme od p. Galbavej zo sekretariátu Rady mailom obdržali oficiálne tlačivo " objednávka cenín na rok 2014" !!! Po vyhodnotení našich potrieb od nás odišla objednávka na sekretariát Rady do niekoľkých dní.
Datum
2014-01-05
Otázka
dobry den. chcel by som vediet ci sa da platit za novu povolenku v hotovosti na mieste pri odovzdani starej povolenky ? dakujem
Odpoveď
Nie. Platí sa výhradne poštovou poukážkou !
Datum
2014-01-05
Otázka
Chcel by som vidieť objednávku na nákup členských známok a povoleniek na ryby.Za skoru odpoved vám ďakujem .
Odpoveď
K nahliadnutiu je v budove Rybárskeho domu ktorýkoľvek štvrtok od 15.00 do 18.00.
Datum
2014-01-01
Otázka
Dobrý deń.Budu sa vydavať povolonky cudzim členom,aj tento rok? ako to bolo minulí rok za 35 euroví poplatok?Ďakujem.
Odpoveď
Áno.
Datum
2013-12-19
Otázka
Dobrý deň! V roku 2013 som mal zaplatené iba členské. Podľa registrácie platby na rok 2014 by som mal zaplatiť aj za neodovzdaný prehľad. Prečo?
Odpoveď
Pravdepodobne došlo k nedorozumeniu. Zájdite, prosím, ešte raz na niektoré z pracovísk a povedzte im o tomto probléme. Som presvedčený, že Vám to upravia k Vašej spokojnosti. Zaviedli sme nový software na evidenciu, drobné nedostatky sa "ladia" za chodu. Ospravedlňujeme sa Vám za príkorie spojené s týmto nedorozumením.
Datum
2013-12-17
Otázka
Dobry den. Chvalim novy dizajn stranky :) len by som chcel upozornit ze v sekcii Nase Reviry nie su uvedene chovne ani pstruhove reviry. Tak isto aj pri kaprovych reviroch cast 2 nesedia fotky. Len take male upozornenie. Inak chvalim :)
Odpoveď
Ďakujeme za informáciu. Pozrieme sa na to.
Datum
2013-12-10
Otázka
Dobry den konaju sa este v tomto roku neake brigady? Kedy sa konaju najblisie.Dakujem.
Odpoveď
Brigády v roku 2014 budeme zvolávať podľa toho, ako nám okolnosti a hydrologické podmienky dovolia. Minulý rok takmer všetky jarné plánované brigády boli odvolané z dôvodu vysokej hladiny potokov alebo zlého počasia. V každom prípade zmeny nastanú aj v evidencii brigádnikov na danej akcii. Ale mnohé máte v rukách aj vy všetci, onedlho budu prebiehať výročné obvodné členské schôdze, Vaše nápady, názory, postrehy budete mať možnosť predostrieť.
Datum
2013-11-14
Otázka
Dobrý deň. Kde na tejto stránke sa nachádza rybársky poriadok? Ďakujem
Odpoveď
Na stránke v sekcii ->Organizácia:Rybársky poriadok
Datum
2013-07-31
Otázka
Dobrý deň. Ako je to s lovom sumčeka amerického a koľko ks sa môže brať naraz? V Bidovciach je premnožený, preto ma to zaujíma. Ďakujem
Odpoveď
7 kg denne